Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 10 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 10 CZARNA FLOSER

0,20 zł

szt.
ZAŚLEPKA 5/7mm
ZAŚLEPKA 5/7mm

0,12 zł

szt.
WKŁUWKA 5x5mm
WKŁUWKA 5x5mm

0,15 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

38,00 zł

szt.
ZRASZACZ EKO POMAR 90 LPH
ZRASZACZ EKO POMAR 90 LPH

4,10 zł

szt.
WOREK POLIPROPYLENOWY 65x105cm 50KG
WOREK POLIPROPYLENOWY 65x105cm 50KG

1,20 zł

szt.
SALETRA POTASOWA 25kg NOVA NK ICL
SALETRA POTASOWA 25kg NOVA NK ICL

125,00 zł

szt.

Materiał siewny-kwalifikat

Gdzie kupić wysokojakościowe nasiona zbóż? Sklep internetowy Lidia dostarcza profesjonalne materiały siewne plantatorom, rolnikom oraz ogrodnikom. Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów, a wykwalifikowany zespół pomoże wybrać odpowiedni materiał siewny zbóż do indywidualnych potrzeb. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to nie tylko wyselekcjonowane nasiona, ale przede wszystkim korzystna cena. Zwróć szczególną uwagę, że kwalifikowany materiał siewny zapewnia wyższe plonowanie zbóż, nie oddziałując negatywnie na jakość roślin uprawnych. Nie musisz się martwić, że negatywne czynniki środowiskowe mogą zniweczyć Twoją ciężką pracę, korzystaj z najlepszych rozwiązań oferowanych przez hurtownię internetową Lidia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Materiał siewny-kwalifikat to udane zbiory

Lidia dostarcza materiały siewne spełniające określone normy jakościowe. Nasz materiał siewny zbóż wolny jest od zanieczyszczeń, chorób czy szkodników, co pozwala na prawidłowy wzrost rośliny uprawnej. Ponadto nasiona dostarczane przez hurtownię mają odpowiednią masę i zapach, ale przede wszystkim zawierają wysoką zdolność i energię do kiełkowania. Niezależnie od rodzaju upraw masz pewność, że materiał siewny dostępny w sklepie internetowym spełnia oczekiwania w zakresie jakościowym oraz finansowym. U nas znajdziesz najpopularniejsze nasiona zbóż:

  • jęczmienia,
  • pszenicy,
  • kukurydzy,
  • pszenżyta,
  • żyta.

Szybki transport materiałów siewnych

Hurtownia ogrodowa Lidia gwarantuje szybki transport materiałów siewnych, niezależnie od lokalizacji czy ilości zamówienia. Terminowość dostaw starannie zabezpieczonych przesyłek, pozwala wykonywać pracę klientom zgodnie z ich wcześniejszymi założeniami. Nasz sklep internetowy oferuje także profesjonalne nasiona holenderskie, które odporne są na działanie pestycydów oraz szkodników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl