Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia

Podłoża ogrodnicze

Podłoża ogrodnicze do wysiewu nasion to produkty, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Ziemia ogrodowa do kwiatów, warzyw lub o przeznaczeniu uniwersalnym to artykuły, które obejmuje nasz asortyment. Niezależnie od tego, jakie nasiona właśnie planujesz zasiać lub jaką roślinę chcesz przesadzić, nasza oferta pozwoli wybrać rodzaj podłoża ogrodniczego, który zapewni ich prawidłowy wzrost. Hurtownia ogrodnicza Lidia to miejsce, w którym z pewnością znajdziesz ziemię ogrodową i maty ogrodnicze odpowiadające Twoim potrzebom. Jeśli atrakcyjna cena i szybka realizacja zamówienia to coś, na czym Ci zależy, zdecyduj się na złożenie zamówienia na podłoża ogrodnicze i inne produkty z naszego sklepu! Chętnie pomożemy w wyborze, która ziemia sprawdzi się najlepiej.

Podłoża ogrodnicze — ziemia ogrodowa i nie tylko

Na podłoża ogrodnicze, które obejmuje asortyment naszej hurtowni ogrodniczej składa się:

  • ziemia ogrodowa kwiatowa,
  • mata ogrodnicza,
  • torf,
  • kora,
  • a także wiele innych.

Chcesz wspomóc i znacząco przyspieszyć wzrost korzeni roślin, które zasadzono w Twoim ogródku? Maty ogrodnicze pomogą Ci to osiągnąć. Co więcej, umieszczając je pod roślinami, zapewnisz ich równomierny wzrost w obrębie całej jej powierzchni. Z kolei decydując się na ziemię do kwiatów lub warzyw, możesz wybrać podłoże ogrodnicze przeznaczone do konkretnego gatunku. Wśród dostępnych produktów z łatwością znajdziesz także torf i korę, które pozwalają zadbać o to, by rośliny otrzymały odpowiednią dawkę wartościowych składników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą one prawidłowo rosły i po krótkim czasie będzie można podziwiać satysfakcjonujące efekty.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ogrodnikiem, czy doświadczonym rolnikiem, podłoża ogrodnicze z naszej hurtowni z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców w tej branży, dlatego możesz mieć pewność, że ziemia ogrodowa w workach, którą u nas zamówisz to gwarancja najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl