Kategorie

Informacja

Producenci

  • Banner

Konserwacja sprzętu ogrodniczego

  Blog    wyświetleń (4)
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Część sprzętów ogrodniczych odłożymy w kąt, w którym przezimują aż do przyszłej wiosny. Odpowiednia i cykliczna konserwacja narzędzi oraz urządzeń zagwarantuje im długą żywotność.

Jak wybrać najlepszą kosiarkę do trawy?

  Blog    wyświetleń (20)
Posiadanie ogrodu wymaga sporo pracy nad jego pielęgnacją, ale dzięki odpowiedniej kosiarce będziemy w stanie o niego zadbać. Kosiarki spalinowe czy akumulatorowe - które są lepsze? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.

Zamgławiacze termiczne - skuteczny sposób na szkodniki

  Blog    wyświetleń (20)
Szukasz skutecznej metody na szkodniki? Zamgławiacz termiczny to urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się insektów, bakterii, grzybów, pleśni czy innych drobnoustrojów. Ochroni także rośliny przed przymrozkami.

Siatki czy sznurki rolnicze - co lepiej sprawdzi się przy żniwach

  Blog    wyświetleń (35)
Zwykle zaopatrując się w sprzęt do pracy w gospodarstwie taki jak sznurek rolniczy, głównym kryterium wyboru jest cena. Czy rzeczywiście koszt zakupu decyduje o użyteczności produktu? Na rynku dostępny jest szeroki wybór siatek i sznurków do maszyn rolniczych, które mają za zadanie ułatwić codzienną pracę.

Plandeki ogrodowe - ochrona roślin i nie tylko

  Blog    wyświetleń (44)
Plandeki ogrodowe należą do najbardziej uniwersalnych akcesoriów, które sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, ale również poza nim. Niepozorną płachtę wykonaną z wysokiej jakości materiału o stosunkowo dużych rozmiarach możesz wykorzystać na wiele sposób, chroniąc tym samym rośliny, sprzęt ogrodniczy oraz budowlany czy samochód.

Najlepsze środki ochrony roślin

  Blog    wyświetleń (64)
Profesjonalne środki ochrony roślin skutecznie pomagają pozbyć się szkodników, ale jak wybrać najlepszy preparat? Na rynku dostępna jest niezliczona ilość produktów, co sprawia, że podjęcie właściwej decyzji może wydawać się trudne.

Agrowłóknina czy agrotkanina? Co wybrać?

  Blog    wyświetleń (101)
Decydując się na samodzielną uprawę roślin musimy wybrać odpowiedni materiał do ściółkowania gleby. Co jest lepsze: agrotkaniny czy agrowłókniny? Przy jakich roślinach sprawdzi się włóknina ogrodowa, a przy jakich lepsze będą agrotkaniny? Odpowiadamy!

Nawóz na trawę – czym, kiedy i jak nawozić trawę?

  Blog    wyświetleń (120)
Zielona, zdrowo wyglądająca trawa wymaga zainteresowania ogrodnika od samego początku. Odpowiednio dobrane nasiona trawy, pomogą Tobie uzyskać oczekiwany efekt.
Showing 1 to 8 of 54 (1 Pages)

Śledź nas na Facebooku