Kategorie

Informacja

Producenci

  • Banner

Najlepsze środki ochrony roślin

  Blog    wyświetleń (27)
Profesjonalne środki ochrony roślin skutecznie pomagają pozbyć się szkodników, ale jak wybrać najlepszy preparat? Na rynku dostępna jest niezliczona ilość produktów, co sprawia, że podjęcie właściwej decyzji może wydawać się trudne. Tymczasem, kupując środki ochrony roślin, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Dzięki temu łatwiej będzie uniknąć rozczarowania i cieszyć się pięknym, zadbanym ogrodem. 

Agrowłóknina czy agrotkanina? Co wybrać?

  Blog    wyświetleń (55)
Decydując się na samodzielną uprawę roślin musimy wybrać odpowiedni materiał do ściółkowania gleby. Co jest lepsze: agrotkaniny czy agrowłókniny? Przy jakich roślinach sprawdzi się włóknina ogrodowa, a przy jakich lepsze będą agrotkaniny? Odpowiadamy!

Nawóz na trawę – czym, kiedy i jak nawozić trawę?

  Blog    wyświetleń (85)
Zielona, zdrowo wyglądająca trawa wymaga zainteresowania ogrodnika od samego początku. Odpowiednio dobrane nasiona trawy, pomogą Tobie uzyskać oczekiwany efekt.

System nawadniania kropelkowego - na czym polega?

  Blog    wyświetleń (119)
Zastanawiasz się nad nawadnianiem kropelkowym? Chcesz wiedzieć jak dokładnie działa system nawadniania kropelkowego i jak ułatwia on uprawę warzyw, owoców i kwiatów w ogrodzie?

SZKOLENIE Z PIELĘGNACJI I NAWADNIANIA TERENÓW ZIELONYCH

  Blog    wyświetleń (165)
20 lutego 2020 roku w Restauracji Zdrojowej w Opatówku odbyło się szkolenie zorganizowane przez naszą internetową hurtownię ogrodniczą„Lidia” dla firm...

SPOTKANIE MAXIM STAWISZYN

  Blog    wyświetleń (1763)
Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli na środowe spotkanie do resturacji "MAXIM", mimo nieprzychylnej pogody...

SPOTKANIE W PLESZEWIE

  Blog    wyświetleń (1910)
Prezentacja odmian ogórków sałatkowych i brodawkowych do uprawy pod osłonami.

NAWOŻENIE JESIENNE

  Blog    wyświetleń (1334)
Pamiętajmy, że nasze rośliny potrzebują nawożenia przez cały okres wegetacyjny...
Showing 1 to 8 of 49 (1 Pages)

Śledź nas na Facebooku