Trutki

Informacja

Producenci

  • Banner

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY DLA DZIECI Zobacz większe

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY DLA DZIECI

1130130

Nowy produkt

15,99 zł brutto

15,99 zł za szt.

Więcej informacji

Skuteczna walka z krwiożerczaymi komarami i innymi owadami latającymi jest szczególnie ważna w przypadku dziecięcych pokoi. Szczypiące ranki powodują bowiem rozdrażnienie i niekontrolowane drapanie u dzieci.

Urządzenie firmy BROS po włożeniu do gniazdka powoduje parowanie zawartej w nim substancji, która zapobiega dostawaniu się do pomieszczenia kolejnych owadów oraz zabija te, które już w nim przebywają. Zapewnia dzięki temu wielogodzinną ochronę (np. zapewniając dziecku spokojny sen) i przez wiele dni (do 60 dni przy stosowaniu 8 godzin dziennie). Preparat jest w postaci płynnej, a po opróżnieniu jednego pojemniczka z płynem, możemy dokupić następny - dlatego środek ten jest zarówno wydajny, jak i ekonomiczny.

Elektrofumigator BROS Sensitive został specjalnie opracowany dla potrzeb najmłodszych, zarówno ze względu na skuteczny i delikatny dla nich skład, ale również wesołą kolorystykę. Urządzenie posiada rekomendację Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku