Folie

Informacja

 • Banner

Folie 

Hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie wysokiej jakości folie ogrodowe. To starannie wyselekcjonowane na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń naszych klientów folie ogrodnicze. To produkt, który przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Folie ochronne sprawdzają się także w ogrodach u hobbystów. Folie ogrodowe są trwałe i zwykle pokrywa się nimi tunele, wykonane z rurek PVC. Przed zakupem upewnij się, że folia tunelowa, którą kupujesz, ma odpowiednią grubość i zgadza się jej przeznaczenie.

Jest 73 produktów.

Podkategorie

 • Bąbelkowe -...

  Folia bąbelkowa czyli tak zwana izolacja komórkowa służy do docieplenia tunelu foliowego wczesną wiosną lub późną jesienia. Zawiera stabilizator UV. Powyższy produkt doskonale nadaje się do pakowania i zabezpieczana wszelkeigo rodzaju przesyłek.

 • Budowlane
 • Do podwieszania
 • Do sianokiszonek
 • Kiszonkarskie
 • Ochronne
 • Opakowaniowe
 • Ściółkujące
 • Spożywcza
 • Stretch

  Produkt ten głównie znajduje zastosowanie podczas zabezpieczenia przesyłek. Dzięki swoim właściwością doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się a także, chroni go prezed otarciami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi występuję w różnych kolorach: transparentna ( przezroczysta), czarna, niebieska a także w różnych rozmiarach wagowych. Charakteryzuje się niezwykle duża rozciągliwością .

 • Tunelowe

  Folia Tunelowa służy do okrywania tuneli foliowych w celu przyspieszenia wzrostu roślin , ochrony przeciw szkodnikom a także chroni nasze piękne rośliny przeciw ujemnemu działaniu czynników atmosferycznych. Z powodzieniem możemy je także zastosować w uprawach szkółkarskich, szkółkach krzewów ozdobnych a także w uprawach warzyw czy kwiatów pod osłonami.

  Często słyszymy o tym że folia składa się z kilku warstw... 3,4,5 czy 7? Zdecydowanie wybieramy te które charakteryzują się największą ilością warstw, ponieważ im więcej warstw tym większa plastyczność foli oraz większa charakterystyka termoizolacyjna która przekłada się na większą temperaturę w tunelu szczególnie większą temperaturę utrzymywanego ciepła możemy odczuć w nocy. Dzięki zastosowaniu stabilizatora UV podczas produkcji produkt ten jest odporny na negatywne działanie promieni słonecznych. W śród foli tunelowych coraz częściej klienci wybierają folie dyfuzyję które charakteryzują się dużą ilością rozproszonego światła dzięki czemu promienie słoneczne lepiej docierają do wszystkich roślin w tunelu, co przekłada się na szybszy i lepszy wzrost rośliny a to wszystko dlatego że lepiej zadziałało zjawisko fotosyntezy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów

Rodzaje folii ogrodniczej – sklep Lidia Horti Logistic

W naszym sklepie znajdują się folie ochronne o różnym przeznaczeniu. Są to m.in.:

 • folia do sianokiszonki, 
 • folia stretch, 
 • folia na oczka wodne, 
 • folia tunelowa,
 • folia spożywcza, 
 • folia bąbelkowa, 
 • folia tunelowa, 
 • folia stretch. 

Przy wyborze odpowiedniej folii prosimy wziąć pod uwagę takie zmienne jak: ilość sezonów, waga i grubość materiału a także producent. Folie ogrodnicze ze sklepu Lidia Horti Logistic można kupić w różnych kolorach, jak m.in.: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Dostępne są także folie przezroczyste.

Folia tunelowa

Folia tunelowa składa się z warstw. Zewnętrzne chronią rośliny przed wpływem czynników atmosferycznych i zapewniają doskonałą termoizolację, a wewnętrzne zwiększają wytrzymałość konstrukcji. Folie ogrodowe tunelowe przepuszczają promienie słoneczne i chronią plony przed promieniami UV.

Folia do sianokiszonki

Folie ogrodnicze do sianokiszonki są niezwykle elastyczne i odporne na uszkodzenia (przebijanie, rozciąganie, rozrywanie). Oprócz tego mają właściwości ochronne przed czynnikami atmosferycznymi. Folie ochronne kiszonkarskie zwykle służą do całorocznego przechowywania paszy objętościowej w różnych warunkach.

Folia ogrodnicza bąbelkowa i stretch

Folie ochronne bąbelkowe służą do owijania delikatnych, podatnych na uszkodzenia podczas transportu produktów. Są odporne na rozdarcia i zapewniają dobrą amortyzację. Jeżeli jednak musisz połączyć ze sobą kilka elementów, to polecamy folię stretch, która jest wytrzymała, bardziej rozciągliwa i klei się sama do siebie, dzięki czemu ułatwia pakowanie produktów. Folia ogrodnicza bąbelkowa stosowana jest również do izolacji termicznej aby zabezpieczyć hodowane rośliny w tunelach foliowych oraz szklarniach. Folie występują w kolorze białym oraz o delikatnym niebieskim zabarwieniu.

Folie do oczek wodnych

Folie ogrodnicze do oczek wodnych służą przede wszystkim do uszczelnienia dna, ale pełnią również funkcję estetyczną. Można je stosować zarówno w oczkach wodnych, jak i w basenach ogrodowych. Ze względu na swoją funkcję warto zadbać by taka folia ogrodnicza ze sklepu była najwyższej jakości – w przypadku, gdy zostanie uszkodzona i będzie przeciekać konieczne będzie spuszczenie wody i zamontowanie nowej folii. Folie do oczek wodnych są odporne również na działanie promieni UV i są niewrażliwe na działanie niskich temperatur.


Polecamy także nasze wytrzymałe, szybko rosnące nasiona holenderskie.

Śledź nas na Facebooku