Folie

Informacja

 • Banner

Folie ogrodnicze, ogrodowe

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie wysokiej jakości folie ogrodowe. To starannie wyselekcjonowane na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń naszych klientów folie ogrodnicze. Folia ogrodnicza tunelowa oraz zwykłe folie ogrodowe przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Folie ochronne sprawdzają się także w ogrodach u hobbystów. Folie ogrodowe są trwałe i zwykle pokrywa się nimi tunele, wykonane z rurek PVC. Przed zakupem upewnij się, że folia ogrodnicza tunelowa, którą kupujesz, ma odpowiednią grubość i zgadza się jej przeznaczenie.

Jest 85 produktów.

Podkategorie

 • Bąbelkowe -...

  Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia zaprasza - folia bąbelkowa termoizolacyjna czyli tak zwana izolacja komórkowa służy do docieplenia tunelu foliowego wczesną wiosną lub późną jesienia. Zawiera stabilizator UV. Powyższy produkt doskonale nadaje się do pakowania i zabezpieczana wszelkeigo rodzaju przesyłek.

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Budowlane

  Oferowane folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Do podwieszania

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to najwyższa jakość produktów. Sprawdź!

 • Do sianokiszonek

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Kiszonkarskie

  Oferowane przez nasz sklep z foliami ogrodniczymi i ochronnymi artykuły są wykonane z najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Ochronne

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Opakowaniowe

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Ściółkujące

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Spożywcza

  Oferowane folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Stretch

  Produkt ten głównie znajduje zastosowanie podczas zabezpieczenia przesyłek. Dzięki swoim właściwością doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się a także, chroni go przed otarciami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi występuję w różnych kolorach: transparentna ( przezroczysta), czarna, niebieska a także w różnych rozmiarach wagowych. Charakteryzuje się niezwykle duża rozciągliwością.

  Oferowane przez nasz sklep z foliami ogrodniczymi i ochronnymi artykuły są wykonane z najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Tunelowe

  Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia poleca - folia tunelowa która służy do okrywania tuneli foliowych w celu przyspieszenia wzrostu roślin , ochrony przeciw szkodnikom a także chroni nasze piękne rośliny przeciw ujemnemu działaniu czynników atmosferycznych. Z powodzeniem możemy je także zastosować w uprawach szkółkarskich, szkółkach krzewów ozdobnych a także w uprawach warzyw czy kwiatów pod osłonami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów

Rodzaje folii ogrodniczej – sklep Lidia Horti Logistic

W naszym sklepie znajdują się folie ochronne o różnym przeznaczeniu. Są to m.in.:

 • folia do sianokiszonki, 
 • folia stretch, 
 • folia na oczka wodne, 
 • folia tunelowa,
 • folia spożywcza, 
 • folia bąbelkowa, 
 • folia tunelowa, 
 • folia stretch. 

Przy wyborze odpowiedniej folii prosimy wziąć pod uwagę takie zmienne jak: ilość sezonów, waga i grubość materiału a także producent. Folie ogrodnicze ze sklepu Lidia Horti Logistic można kupić w różnych kolorach, jak m.in.: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Dostępne są także folie przezroczyste.

Folia ogrodnicza tunelowa

Folia ogrodnicza tunelowa składa się z warstw. Zewnętrzne chronią rośliny przed wpływem czynników atmosferycznych i zapewniają doskonałą termoizolację, a wewnętrzne zwiększają wytrzymałość konstrukcji. Folie ogrodowe tunelowe przepuszczają promienie słoneczne i chronią plony przed promieniami UV.

Folia do sianokiszonki

Folie ogrodowe do sianokiszonki są niezwykle elastyczne i odporne na uszkodzenia (przebijanie, rozciąganie, rozrywanie). Oprócz tego mają właściwości ochronne przed czynnikami atmosferycznymi. Folie ochronne kiszonkarskie zwykle służą do całorocznego przechowywania paszy objętościowej w różnych warunkach.

Folia ogrodnicza bąbelkowa i stretch

Folie ochronne bąbelkowe służą do owijania delikatnych, podatnych na uszkodzenia podczas transportu produktów. Są odporne na rozdarcia i zapewniają dobrą amortyzację. Jeżeli jednak musisz połączyć ze sobą kilka elementów, to polecamy folię stretch, która jest wytrzymała, bardziej rozciągliwa i klei się sama do siebie, dzięki czemu ułatwia pakowanie produktów. Folia ogrodnicza bąbelkowa stosowana jest również do izolacji termicznej aby zabezpieczyć hodowane rośliny w tunelach foliowych oraz szklarniach. Folie występują w kolorze białym oraz o delikatnym niebieskim zabarwieniu.

Folie do oczek wodnych

Folie ogrodnicze do oczek wodnych służą przede wszystkim do uszczelnienia dna, ale pełnią również funkcję estetyczną. Można je stosować zarówno w oczkach wodnych, jak i w basenach ogrodowych. Ze względu na swoją funkcję warto zadbać by taka folia ogrodnicza ze sklepu była najwyższej jakości – w przypadku, gdy zostanie uszkodzona i będzie przeciekać konieczne będzie spuszczenie wody i zamontowanie nowej folii. Folie ogrodowe do oczek wodnych są odporne również na działanie promieni UV i są niewrażliwe na działanie niskich temperatur.


Polecamy także nasze wytrzymałe, szybko rosnące nasiona holenderskie.

Śledź nas na Facebooku