Folie

Informacja

 • Banner

Folie

Folie które posiadamy w ofercie to najlepszej jakości produkty wybrane i wyselekcjonowane przez nas na podstawie własnych doświadczeń a także doświadczeń naszych klientów.

W naszym sklepie znajdą państwo różne jej rodzaje np.: folia do sianokiszonki, folia stretch, folia na oczka wodne, folia kiszonkarska, folia spożywcza, folia bąbelkowa ( zaró...

Folie które posiadamy w ofercie to najlepszej jakości produkty wybrane i wyselekcjonowane przez nas na podstawie własnych doświadczeń a także doświadczeń naszych klientów.

W naszym sklepie znajdą państwo różne jej rodzaje np.: folia do sianokiszonki, folia stretch, folia na oczka wodne, folia kiszonkarska, folia spożywcza, folia bąbelkowa ( zarówno te do pakowania jak i do ocieplania), folia tunelowa, (Bieruńskie, Greckie, Węgierskie), folia stretch. Przy wyborze odpowiedniej foli prosimy wziąć pod uwagę takie zmienne jak: ilość sezonów, waga i grubość materiału a także producenta ( na ten ostatni czynnik prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu foli tunelowych)

Więcej

Folie 

Jest 77 produktów.

Podkategorie

 • Bąbelkowe -...

  Folia bąbelkowa czyli tak zwana izolacja komórkowa służy do docieplenia tunelu foliowego wczesną wiosną lub późną jesienia. Zawiera stabilizator UV. Powyższy produkt doskonale nadaje się do pakowania i zabezpieczana wszelkeigo rodzaju przesyłek.

 • Budowlane
 • Do podwieszania
 • Do sianokiszonek
 • Kiszonkarskie
 • Ochronne
 • Opakowaniowe
 • Ściółkujące
 • Spożywcza
 • Stretch

  Produkt ten głównie znajduje zastosowanie podczas zabezpieczenia przesyłek. Dzięki swoim właściwością doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się a także, chroni go prezed otarciami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi występuję w różnych kolorach: transparentna ( przezroczysta), czarna, niebieska a także w różnych rozmiarach wagowych. Charakteryzuje się niezwykle duża rozciągliwością .

 • Tunelowe

  Folia Tunelowa służy do okrywania tuneli foliowych w celu przyspieszenia wzrostu roślin , ochrony przeciw szkodnikom a także chroni nasze piękne rośliny przeciw ujemnemu działaniu czynników atmosferycznych. Z powodzieniem możemy je także zastosować w uprawach szkółkarskich, szkółkach krzewów ozdobnych a także w uprawach warzyw czy kwiatów pod osłonami.

  Często słyszymy o tym że folia składa się z kilku warstw... 3,4,5 czy 7? Zdecydowanie wybieramy te które charakteryzują się największą ilością warstw, ponieważ im więcej warstw tym większa plastyczność foli oraz większa charakterystyka termoizolacyjna która przekłada się na większą temperaturę w tunelu szczególnie większą temperaturę utrzymywanego ciepła możemy odczuć w nocy. Dzięki zastosowaniu stabilizatora UV podczas produkcji produkt ten jest odporny na negatywne działanie promieni słonecznych. W śród foli tunelowych coraz częściej klienci wybierają folie dyfuzyję które charakteryzują się dużą ilością rozproszonego światła dzięki czemu promienie słoneczne lepiej docierają do wszystkich roślin w tunelu, co przekłada się na szybszy i lepszy wzrost rośliny a to wszystko dlatego że lepiej zadziałało zjawisko fotosyntezy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów

Śledź nas na Facebooku