Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia

Folie ogrodowe i inne

Jako oferujący folię ogrodniczą sklep, dostarczamy szeroki wybór wysokiej jakości folii: ochronnych, ogrodniczych i tunelowych. Nasze produkty są wyselekcjonowane na podstawie własnych doświadczeń oraz opinii naszych klientów. Dostępne w naszym asortymencie folie są wytrzymałe, grube i łatwe w użyciu. 

FOLIA STRETCH 500 3kg M FOLIA STRETCH 500 3kg M
Cena:

34,00 zł

szt.
zobacz więcej

Folie ochronne – zabezpieczenie dla Twojego ogrodu 

Folie ochronne to doskonały sposób na zabezpieczenie roślin przed różnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr, mróz czy silne słońce. Dzięki nim Twoje rośliny będą miały optymalne warunki do wzrostu i rozwoju. W hurtowni ogrodniczej Lidia Horti Logistic znajdziesz folie o różnej grubości i przeznaczeniu. Są tu również folie o zastosowaniach budowlanych, np. chroniące wylewki, pokrycia dachowe czy inne konstrukcje przed deszczem i wilgocią. 

Folie ogrodnicze – różnorodność zastosowań

Folie ogrodowe to produkty, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach ogrodnictwa. Możesz je użyć do ściółkowania, jako osłonę dla roślin czy do budowy tuneli. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne folie ogrodnicze do ściółkowania, które sprawdzają się w bezglebowej uprawie roślin oraz do przykrywania gruntu w szklarniach i tunelach. Oferujemy też folię ogrodniczą tunelową, która doskonale sprawdza się w profesjonalnych uprawach. Jest trwała i odporna na różne warunki atmosferyczne. W tej kategorii dostępne są również folie do sianokiszonek, do podwieszania, basenowe i dużo więcej. Przed zakupem warto upewnić się, że folia ma odpowiednią grubość i jest zgodna z oczekiwanym przeznaczeniem.

Jeżeli jesteś na etapie wyboru folii dla swojego ogrodu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Polecamy także nasz bestseller, czyli nasiona holenderskie o wyjątkowej jakości. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl