Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
Promocje
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE L 100szt.
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE L 100szt.
22,00 zł 20,00 zł
szt.
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE M 100 szt
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE M 100 szt
22,00 zł 20,00 zł
szt.
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE S 100 szt
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE S 100 szt
22,00 zł 20,00 zł
szt.
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE XL 100 szt
RĘKAWICE NITRYLOWE GLOVTEC BLUE XL 100 szt
22,00 zł 20,00 zł
szt.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Agrowłókniny wiosenne

Wykonana z trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych włókien agrowłóknina wiosenna, jest niezbędna do hodowli i uprawy warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Hurtownia ogrodnicza Lidia poza narzędziami ogrodniczymi, sprzętem, oferuje również nasiona holenderskie i wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia przygody z ogrodnictwem.

Agrowłóknina ogrodowa jest to produkt, który zapewnia warunki do uprawy roślin. Dba o regulację temperatury i wilgotności gleby, chroniąc przed pojawieniem się chwastów. Jedną z jej odmian jest agrowłóknina biała wiosenna, której zadaniem jest ochrona również przed zbyt niskimi temperaturami.

Agrowłóknina wiosenna biała – charakterystyka

Nawet niewielki przymrozek może zniszczyć uprawę, dlatego warto zapobiegać takim sytuacjom, stosując agrowłókniny. Polecana przez nas włóknina wiosenna jest dość cienka i jej niewielki ciężar sprzyja uprawie. Gramatura od 17 do 23 g/m2 wspomaga wzrost, a nawet może go przyspieszyć.

Zastosowanie agrowłókniny wiosennej

Włóknina biała wiosenna chroni przed wahaniami temperatur w ciągu dnia i nocy. Wystarczy rozłożyć ją tuż po wysianiu nasion. To również zabezpieczenie przed gwałtownymi zmianami pogody charakterystycznymi dla wiosny. Ulewne deszcze, gradobicia, porywiste wiatry czy zbytni nasłonecznienie w początkowej fazie wzrostu rośliny mogą jej zaszkodzić. To bariera dla insektów i szkodników. Agrowłókniny wiosenne wpływają korzystnie na rozwój systemu korzeniowego, dzięki temu, że zapewniają cyrkulację powietrza i wody, utrzymują wilgoć w glebie.

Okrywa się nimi truskawki, sałatę, kalafiora, marchew, paprykę i kapustę. Stosowane są do ochrony roślin cebulowych. Należy odpowiednio je przymocować za pomocą szpilek i kotew mocujących, dzięki którym nie będą się przesuwać.

Agrowłóknina wiosenna – sklep dla Ciebie

W naszej hurtowni dostępne są profesjonalne artykuły ogrodnicze i fachowe wsparcie podczas ich zakupu. Włóknina wiosenna biała dostępna jest w paczkach i rolce, o różnych szerokościach i długościach (na przykład 1,6 m x 100 m, 2,1 m x 5 m czy 2,1 m x 10 m). W ten sposób można stosować je na dużych polach, mniejszych rabatkach, ogrodach, szkółkach, szklarniach, sadach czy ogródkach warzywnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl