Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER

0,15 zł

szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER

0,79 zł

szt.
KOTWA ECO 18CM
KOTWA ECO 18CM

0,30 zł

szt.
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE

0,88 zł

szt.
OGÓREK MIRABELLE 250n N
OGÓREK MIRABELLE 250n N

42,50 zł

szt.
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST

5,00 zł

szt.
CHLOREK WAPNIA 25kg
CHLOREK WAPNIA 25kg

74,00 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

39,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szpilki, kołki i kotwy do agrowłókniny

Niezależnie, czy jesteś właścicielem działki, większego ogrodu czy plantacji, warto zadbać o niezbędne akcesoria ogrodnicze. Szpilki do agrowłókniny sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona roślin, gruntu przed przymrozkami lub szkodnikami.

Hurtownia ogrodnicza Lidia to nie tylko nasiona holenderskie, narzędzia ogrodnicze, agrowłóknina ogrodowa do zadań specjalnych, ale również kotwy do włókniny, dzięki czemu w jednym miejscu znaleźć można wszystko, co niezbędne do uprawy owoców, warzyw i innych roślin. Wysokiej jakości produkty, wykonane z wytrzymałych materiałów, posłużą przez lata niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych.

Kołki do mocowania agrowłókniny – zastosowanie

Agrowłóknina z włókien polipropylenowych ma nieregularną strukturę, która zapewnia cyrkulację powietrza, przepuszcza wodę, ale jednocześnie okrywa i osłania rośliny, przyśpieszając ich wzrost. Aby mogła ona spełniać swoją funkcję, musi zostać dobrze przytwierdzona do podłoża. Kołki do agrowłókniny sprawdzą się zarówno na dużych plantacjach, jak i w przydomowych ogrodach, szklarniach bez ogrzewania czy tunelach z folii.

W sklepie dostępne są szpilki do mocowania agrowłókniny o długości od 15 cm, pakowane w opakowania zbiorcze do 100 sztuk lub sprzedawane pojedynczo. Wykonane są z mocnego tworzywa o dużej twardości, odpornego na działanie wody, zmienne temperatury, bakterie i grzyby. Stabilizator UV zwiększa ich odporność na działanie promieniowania słonecznego. Ich budowa i wykonanie umożliwiają wielokrotne użycie szpilek, bez obaw o łamanie podczas montażu.

Dlaczego warto inwestować w kołki do włókniny?

Zadaniem kotwy do agrowłókniny jest utrzymanie tkaniny w miejscu w ten sposób, aby dokładnie przylegała do podłoża. Jest gwarancją, że nawet podczas silnych podmuchów wiatru pozostanie ona w miejscu i zapewni odpowiednie warunki do kiełkowania czy wzrostu roślin, które się pod nią znajdują. Dobrze zamontowane szpilki do agrowłókniny zwiększą sukces uprawy, zapewnią niezbędny mikroklimat i zabezpieczą przed szkodnikami. Kołki do włókniny można wykorzystać nawet do montowania siatki chroniącej przed kretami. Pozostają niewidoczne i dyskretnie przytrzymają każdą tkaninę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl