Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nasiona kalarepy

Oferujemy nasiona kalarepy, które zapewnią bujne i zdrowe plony. Ziarna zawdzięczają swoją doskonałą jakość pochodzeniu ze sprawdzonego źródła, jakim są holenderscy producenci. Nieważne, czy uprawiasz warzywa hobbystycznie, czy może chcesz wyhodować smaczną kalarepę na sprzedaż, w naszym sklepie znajdziesz niezbędny materiał siewny. 

KALAREPA CINDY F1 2,5tys KALAREPA CINDY F1 2,5tys
Cena:

198,00 zł

szt.
zobacz więcej
KALAREPA KONAN 2,5 TYS KALAREPA KONAN 2,5 TYS
Cena:

182,00 zł

szt.
zobacz więcej
KALAREPA KORIST 2,5tys KALAREPA KORIST 2,5tys
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej

Nasiona kalarepy – odmiany

Dostępne w hurtowni nasiona kalarepy cechuje odporność na choroby oraz niesprzyjające wzrostowi roślin warunki pogodowe. Zanim wybierzesz najbardziej odpowiednie dla siebie nasiona holenderskie, zapoznaj się ze wszystkimi proponowanymi odmianami. Zadbaj o właściwy czas ich siewu, by nie martwić się o niezadowalające zbiory. W naszym sklepie znajdziesz m.in. odmianę kalarepy Cindy F1, która charakteryzuje się niepękającą, soczystą główką o białym spodzie. Należy ją uprawiać w szklarniach i tunelach. Polecamy również odmianę kalarepy Korist – z jej ziaren wyrastają jasnozielone warzywa o słodkim smaku. Ponadto odmiana jest odporna na zdrewnienie.

Kalarepa – bogactwo korzyści

Kalarepa bywa niedocenianym warzywem, mimo że posiada wiele dobroczynnych składników. Jej spożywanie przynosi wiele korzyści:

  • zapobiega rozwojowi nowotworów,
  • wspiera funkcjonowanie wzroku, 
  • oczyszcza organizm z toksyn,
  • działa bakteriobójczo i grzybobójczo.

W związku z tym warto zdecydować się na zakup nasion holenderskich kalarepy i zasianie ich w swoim ogrodzie. Jeżeli chcesz zapewnić roślinom właściwy wzrost podczas ubogich w opady miesięcy, sprawdź akcesoria do nawadniania ogrodu dostępne w naszej hurtowni.

Nie musisz się obawiać, że holenderskie nasiona kalarepy lub innych warzyw będą miały słabą jakość. Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje bowiem ziarna od cenionych na rynku firm nasiennych. W sklepie znajdziesz też wiele produktów, dzięki którym zatroszczysz się o swoje uprawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl