Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Czujniki wilgotności gleby

Systematyczne podlewanie ogrodu czy trawnika nie musi być żmudnym obowiązkiem. Nowoczesne nawadnianie Fiskars z powodzeniem przyspieszy ten proces, a Ty zyskasz więcej wolnego czasu na swoje przyjemności.

By usprawnić cały system nawadniania ogrodu, potrzebne są profesjonalne sprzęty i akcesoria, np. bęben z wężem czy zraszacze automatyczne. Przydać się też mogą przyłącza kranowe i nakładki spinające węże do podlewania Fiskars.

CZUJNIK WILGOTNOŚCI GLEBY SMRT-Y CZUJNIK WILGOTNOŚCI GLEBY SMRT-Y
Producent: Rain Bird
Cena:

880,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jeśli zależy Ci na stałym utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia gleby w Twoim ogrodzie lub na działce, czujniki wilgotności gleby spełnią Twoje potrzeby. Profesjonalny czujnik wilgoci gleby zapewni odpowiednie nawadnianie ogrodu.

To urządzenie stale kontroluje poziom nawodnienia ziemi. Decydując się na jego montaż masz pewność, że Twoje rośliny będą miały tyle wody, ile akurat potrzebują. Urządzenie prowadzi sekwencyjny tryb pomiarów, dlatego zawsze wszystko będzie pod kontrolą.

Czujniki wilgotności gleby - nawadnianie ogrodu na najwyższym poziomie

Nasza hurtownia ogrodnicza feruje wysokiej klasy czujnik wilgoci gleby, który dokonuje precyzyjnych pomiarów wilgotności, poziomu zasolenia gleby oraz jej temperatury i przewodności elektrycznej.

Pojemnościowy czujnik wilgotności gleby wszystkie zarejestrowane informacje pokazuje na cyfrowym wyświetlaczu. Wspomniany czujnik można bez przeszkód montować na zewnątrz budynków.

Kontrolując poziom ilości wody w glebie za pośrednictwem urządzenia, jakim jest czujnik wilgotności gleby do nawadniania, możesz sprawdzać historię jakości gruntu z ostatnich siedmiu dni. Czujniki wilgotności gleby mają sondy pomiarowe, które są zakopywane w ziemi, by dostarczać potrzebnych informacji.

Czujnik wilgotności gleby i inne przydatne akcesoria

W sklepie Lidia znajdziesz zarówno wysokiej jakości czujniki wilgotności gleby, jak również inne akcesoria do nawadniania ogrodu. W naszym asortymencie dostępne są też m.in. czujniki deszczu, nasiona siewne warzyw i owoców oraz środki ochrony roślin. Mamy wszystko, by zadbać o Twój ogród.
Gwarantujemy sprawną wysyłkę i atrakcyjne ceny. Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat tworzą firmę z wielką pasją i zaangażowaniem. Ogród to miejsce, gdzie możesz miło spędzić czas i widzieć efekty swojej pracy - rośliny potrafią pięknie przyozdobić teren wokół domu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Postaramy się doradzić w każdej istotnej kwestii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl