Nawozy ogrodnicze

Informacja

 • Banner

Hurtownia nawozów ogrodniczych

Polecamy profesjonalne i tanie nawozy ogrodnicze oraz rolnicze. Oferta hurtowni rolno-ogrodniczej Lidia Horti Logistic jest bardzo bogata. Nasza hurtownia nawozów ogrodniczych posiada w sprzedaży nawozy azotowe, fosforowe, potasowe, wapniowe, magnezowe, ekologiczne. W naszej ofercie znajdują się nawozy ogrodowe do stosowania na wszystkich glebach oraz do wszystkich rodzajów roślin: drzew i krzewów owocowych, roślin warzywnych, kwiatów, trawników, roślin polowych. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic zapewnia konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Ekologiczne

  Jeżeli szukasz naturalnych środków do nawożenia roślin, to nawozy ekologiczne są dla Ciebie stworzone. Internetowa hurtownia ogrodnicza “Lidia” Horti-Logistic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda roślina potrzebuje określonych minerałów, żeby mogła się prawidłowo rozwijać. Czasem sama dobra ziemia nie wystarcza – zwłaszcza w okresie wiosennym oraz jesienno-zimowym. Niezależnie od gleby warto więc nawozić nie tylko warzywa i owoce, ale także kwiaty i rośliny ozdobne - wszystko po to, by były jeszcze piękniejsze. Jeżeli lubisz dbać o swój ogród i kochasz swoje rośliny, to zadbaj o nie jeszcze lepiej. Zapraszamy do zakupów!

 • Hobby- ogród

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą hurtowni nawozów ogrodniczych.

 • Posypowe

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą hurtowni nawozów ogrodniczych.

 • Rozpuszczalne i dolistne

  Szukasz wysokiej jakości nawozów? Nie mogłeś trafić w lepsze miejsce. Sprzedajemy najwyższej jakości nawozy rozpuszczalne w wodzie! Hurtownia nawozów ogrodniczych Lidia HORTI-LOGISTIC ma w swojej ofercie preparaty wykonane ze składników, gwarantujących całkowite rozpuszczenie w cieczy. Nasze nawozy rozpuszczalne służą do nawożenia podstawowego i uzupełniającego. Oprócz tego można je mieszać ze sobą i tworzyć własne mieszanki, dostosowane do użytej przez Ciebie gleby oraz Twoich upraw. Nawozy do roślin dolistne z naszego sklepu można stosować pod wszystkie roślin uprawne (zboża, ziemniaki, buraki itp.). Dodatkowo nadają się do stosowania w sadach oraz przy uprawach warzywnych. Zawierają duże ilości fosforu i potasu, dlatego zalecamy stosować je do roślin, które potrzebują do rozwoju tych dwóch mikroskładników. Wszystkie nawozy z naszej hurtowni posiadają wymagane certyfikaty i inne dokumenty poświadczające ich jakość.

 • Szklarniowe

  Hodujesz pomidory lub chcesz zacząć ich uprawę? W takim razie dobrej jakości nawóz do pomidorów jest koniecznością w Twoim przypadku. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia sprzedaje wysokiej klasy nawozy szklarniowe do nawożenia pomidorów pod osłonami. Te warzywa mają niezwykle dużo cennych substancji odżywczych, takich jak m.in. witamina E czy C, potas oraz kwas foliowy. Również ich uprawa nie jest bardzo wymagająca - coraz więcej osób decyduje się na ich hodowlę w ogródkach przydomowych w miniszklarniach. Nawet w takich warunkach należy zadbać o odpowiedni nawóz do pomidorów. Wszystko po to, by warzywa były jak największe i zawierały jak najwięcej cennych minerałów. Jakie nawozy mamy Ci jeszcze do zaoferowania? Sprawdź!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nawozy azotowe

Nawozy azotowe oferowane przez naszą hurtownię nawozów ogrodniczych zawierają azot, czyli podstawowy składnik pokarmowy roślin. Azot ma decydujące znaczenie dla rozwoju większości roślin. Nawozy azotowe stosuje się w celu zwiększenia efektywności upraw rolnych. Ich stosowanie przyczynia się do wzrostu masy zielonej oraz zwiększenia plonów.

Nawozy fosforowe

Nawozy fosforowe stosuje się przede wszystkim w celu poprawy jakości plonów. Ich głównym składnikiem jest fosfor, który spełnia niezwykle istotne funkcje w procesie rozwoju roślin. Fosfor jest składnikiem budulcowym liści, owoców oraz kwiatów.

Nawozy potasowe

Nawozy potasowe to nawozy mineralne składające się w głównej mierze z potasu, jednego z najważniejszych składników pokarmowych roślin. Potas wpływa między innymi na regulację gospodarki wodnej roślin oraz przyswajanie przez nie dwutlenku węgla. Jego niedobór prowadzi do obniżenia jakości i efektywności plonów.

Nawozy wapniowe

Nawozy wapniowe zawierają wapń i są wykorzystywane do zmiany pH gleby - posiadają właściwości odkwaszające. Odczyn gleby jest bowiem zależny od zawartości wapnia w tejże glebie.

Nawozy magnezowe

Nawozy magnezowe składają się z magnezu, który ma duży wpływ na jakość plonów. Jego niedobór obniża wydajność fotosyntetyczną roślin, co przekłada się na obniżenie efektywności i jakości plonów.

Nawozy magnezowe warto stosować razem z nawozami wapniowymi. Wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszej hurtowni nawozów ogrodniczych.

Hurtownia nawozów ogrodniczych - jaki nawóz mineralny wybrać?

Nie wiesz, jaki rodzaj nawozu zastosować? Skontaktuj się z nami. Doświadczeni pracownicy sklepu internetowego Lidia Horti Logistic służą fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi specjaliści pomogą Tobie w wyborze najlepszego nawozu rolniczego lub ogrodniczego oraz przekażą cenne wskazówki dotyczące jego stosowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku