Nawozy ogrodnicze

Informacja

  • Banner

Hurtownia nawozów ogrodniczych

Polecamy profesjonalne i tanie nawozy ogrodnicze oraz rolnicze. Oferta hurtowni rolno-ogrodniczej Lidia Horti Logistic jest bardzo bogata. Nasza hurtownia nawozów ogrodniczych posiada w sprzedaży nawozy azotowe, fosforowe, potasowe, wapniowe, magnezowe, ekologiczne. W naszej ofercie znajdują się nawozy ogrodowe do stosowania na wszystkich glebach oraz do wszystkich rodzajów roślin: drzew i krzewów owocowych, roślin warzywnych, kwiatów, trawników, roślin polowych. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic zapewnia konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Jest 40 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Nawozy azotowe

Nawozy azotowe oferowane przez naszą hurtownię nawozów ogrodniczych zawierają azot, czyli podstawowy składnik pokarmowy roślin. Azot ma decydujące znaczenie dla rozwoju większości roślin. Nawozy azotowe stosuje się w celu zwiększenia efektywności upraw rolnych. Ich stosowanie przyczynia się do wzrostu masy zielonej oraz zwiększenia plonów.

Nawozy fosforowe

Nawozy fosforowe stosuje się przede wszystkim w celu poprawy jakości plonów. Ich głównym składnikiem jest fosfor, który spełnia niezwykle istotne funkcje w procesie rozwoju roślin. Fosfor jest składnikiem budulcowym liści, owoców oraz kwiatów.

Nawozy potasowe

Nawozy potasowe to nawozy mineralne składające się w głównej mierze z potasu, jednego z najważniejszych składników pokarmowych roślin. Potas wpływa między innymi na regulację gospodarki wodnej roślin oraz przyswajanie przez nie dwutlenku węgla. Jego niedobór prowadzi do obniżenia jakości i efektywności plonów.

Nawozy wapniowe

Nawozy wapniowe zawierają wapń i są wykorzystywane do zmiany pH gleby - posiadają właściwości odkwaszające. Odczyn gleby jest bowiem zależny od zawartości wapnia w tejże glebie.

Nawozy magnezowe

Nawozy magnezowe składają się z magnezu, który ma duży wpływ na jakość plonów. Jego niedobór obniża wydajność fotosyntetyczną roślin, co przekłada się na obniżenie efektywności i jakości plonów.

Nawozy magnezowe warto stosować razem z nawozami wapniowymi. Wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszej hurtowni nawozów ogrodniczych.

Hurtownia nawozów ogrodniczych - jaki nawóz mineralny wybrać?

Nie wiesz, jaki rodzaj nawozu zastosować? Skontaktuj się z nami. Doświadczeni pracownicy sklepu internetowego Lidia Horti Logistic służą fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi specjaliści pomogą Tobie w wyborze najlepszego nawozu rolniczego lub ogrodniczego oraz przekażą cenne wskazówki dotyczące jego stosowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku