Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 10 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 10 CZARNA FLOSER

0,20 zł

szt.
ZAŚLEPKA 5/7mm
ZAŚLEPKA 5/7mm

0,12 zł

szt.
WKŁUWKA 5x5mm
WKŁUWKA 5x5mm

0,15 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

38,00 zł

szt.
ZRASZACZ EKO POMAR 90 LPH
ZRASZACZ EKO POMAR 90 LPH

4,10 zł

szt.
WOREK POLIPROPYLENOWY 65x105cm 50KG
WOREK POLIPROPYLENOWY 65x105cm 50KG

1,20 zł

szt.
SALETRA POTASOWA 25kg NOVA NK ICL
SALETRA POTASOWA 25kg NOVA NK ICL

125,00 zł

szt.

Nasiona Bakłażana

Nasiona bakłażana z naszej oferty to obietnica obfitych, bogatych plonów. Sprawdzą się nie tylko w uprawie amatorskiej. Jakość materiału siewnego docenią również osoby zajmujące się uprawą bakłażanów w celach komercyjnych. Odpowiednia wilgotność nasion bakłażana z tej kategorii, a także ich sprawdzone pochodzenie, zapewniają wysoki poziom kiełkowania roślin. Sprawdź, jakie nasiona bakłażana kupisz w naszym sklepie!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bakłażan – nasiona wysokiej jakości

Bakłażan to bliski kuzyn popularnej papryki i pomidora. Oberżyna, bo tak nazywa się owoce bakłażana, mają intensywny kolor i gładką, błyszczącą skórkę. Nasiona bakłażana, które oferuje nasza hurtownia ogrodnicza, zapewniają bogate zbiory smacznych, mięsistych bakłażanów – cenionych w kuchni śródziemnomorskiej. Chociaż bakłażan w Polsce jest uprawiany zwykle wyłącznie w sposób amatorski, z nasionami z naszej oferty możesz liczyć na efektowne zbiory własnych, smacznych bakłażanów w wielu odmianach.

Nasiona bakłażana i ich uprawa

Uprawa bakłażanów z nasion z naszej oferty nie jest bardzo skomplikowana, lecz pamiętaj o tym, że w polskim klimacie może być wymagająca. Jest to efekt potrzeby zapewnienia bakłażanowi optymalnych warunków termicznych - wysokich temperatur. Rozważ zatem uprawę domową lub w szklarni. Gwarantujemy, że materiał siewny z naszej oferty będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Pod warunkiem zapewnienia nasionom bakłażana właściwych warunków, możesz liczyć na bogate zbiory i wysokie plony.

Jeśli nasiona bakłażana nie są jedynymi, jakich aktualnie poszukujesz, koniecznie sprawdź również inne nasiona holenderskie z naszej oferty. Jeżeli szukasz też skutecznych, profesjonalnych rozwiązań na nawadnianie ogrodu – u nas z pewnością je znajdziesz. Sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl