Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia

Folie bąbelkowe ogrodnicze

W hurtowni ogrodniczej Lidia ważną część oferty stanowią produkty takie jak folia bąbelkowa ogrodnicza, bardzo praktyczna do różnych zastosowań w ogrodzie. Znamy potrzeby naszych klientów i dostarczamy rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej nietypowym wymaganiom. Folie bąbelkowe izolacyjne wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nie tylko skutecznie izolują, ale także są trwałe i wszechstronne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Folia bąbelkowa i jej zastosowania w ogrodnictwie

Folia bąbelkowa to doskonały materiał wielofunkcyjny. Może być z powodzeniem stosowana w ogrodzie, branży budowlanej, w transporcie i magazynowaniu. Jeśli chodzi o ogrodnictwo, powszechnie używana jest  folia bąbelkowa do tunelu, w którym wysiewa się rośliny. Pokrycie i wyścielenie folią umożliwia zachowanie korzystnej temperatury w tunelu i chroni rośliny przed wpływem warunków zewnętrznych. Inny przykład to folia bąbelkowa do szklarni. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym, folia bąbelkowa zapewnia roślinom doskonałe warunki do wzrostu. Można też stosować fragmenty folii bąbelkowej ogrodniczej do osłony roślin rosnących w gruncie, w szczególności podczas chłodnych pór roku. 

Folia bąbelkowa termoizolacyjna do Twojego ogrodu

Hurtownia ogrodnicza Lidia udostępnia szeroki asortyment różnego rodzaju folii ochronnych i izolacyjnych, które możesz zastosować w ogrodzie dla osiągnięcia konkretnych efektów. Jeżeli szukasz trwałej i efektywnej metody izolacji dla roślin, najlepszym rozwiązaniem jest folia bąbelkowa termoizolacyjna z naszej oferty. Produkty takie są odporne na różne warunki pogodowe, które mogłyby utrudniać wzrost roślin w typowym dla Polski klimacie. Osoby interesujące się ogrodnictwem skorzystają też z innych typów folii, dekarskiej czy budowlanej. Przykładem może być również folia kiszonkarska, dostępna w kilku odmianach.

Folie bąbelkowe izolacyjne z asortymentu hurtowni Lidia

Oferta hurtowni Lidia HORTI-LOGISTIC skierowana jest do klientów amatorów i profesjonalistów. Produkty można łączyć w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Uprawa roślin wymaga poświęcenia czasu, pieniędzy i starań, dlatego warto zwracać uwagę na dobór poszczególnych rozwiązań, by nie ponosić strat. Profesjonalne nasiona holenderskie mają dużą wartość z uwagi na ich dokładne przygotowanie. Zabezpieczenie wysianych i młodych roślin za pomocą odpowiedniej folii bąbelkowej izolacyjnej pozwoli ochronić je przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Wysiew przeważnie odbywa się wiosną, a o tej porze roku pogoda bywa kapryśna i niebezpieczna dla sadzonek. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl