Menu

3

2

-1

 

Promocje

Nowości

 

Promocje
PODŁOŻE DO PELARGONII 20L AQUA SAVE
PODŁOŻE DO PELARGONII 20L AQUA SAVE
8,50 zł 6,90 zł
szt.

Fertygacja - Nawozy rozpuszczalne

Każdy ogrodnik pragnie dostarczyć uprawianym przez siebie roślinom wszystko to, co niezbędne do ich wzrostu. W profesjonalnych uprawach w tym celu często stosowana jest fertygacja. Jest to metoda nawożenia roślin polegająca na mieszaniu nawozów dolistnych z wodą i podawaniu ich w trakcie podlewania. Umożliwia to precyzyjne nawożenie roślin w każdej fazie ich wzrostu. Jeśli interesuje Cię skuteczny nawóz do fertygacji, zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowała nasza hurtownia ogrodnicza!

Nawozy dolistne — fertygacja skutecznym sposobem nawożenia roślin

Służący do fertygacji nawóz dolistny jest nawozem rozpuszczalnym w wodzie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie ze składników są odpowiednio wykorzystywane przez rośliny, co ma znaczący wpływ na ich rozwój. Wśród nawozów do fertygacji, które znajdziesz w naszej ofercie, dostępne są m.in. nawozy fosforowe i potasowe będące doskonałym źródłem składników odżywczych niezbędnych do wzrostu roślin. W zależności od potrzeb dostępne nawozy dolistne można łączyć, tworząc własne mieszanki. W ten sposób przygotujesz substancję pozwalającą na skuteczne nawożenie pomidorów, ogórków gruntowych, kukurydzy, ziemniaków, trawy i zboża, ale też roślin doniczkowych.

Nawozy dolistne — sklep internetowy Lidia

W naszej hurtowni ogrodniczej znajdziesz szeroki wybór produktów pozwalających zadbać o pielęgnację roślin z każdego gatunku. Dostępne są tu m.in. nawozy dolistne Yara, które posiadają odpowiednie certyfikaty poświadczające o ich jakości. Środki te gwarantują dobrą rozpuszczalność w wodzie. Dzięki temu bez problemu wykorzystasz je do fertygacji, czyli nawożenia roślin zarówno profilaktycznie, jak i w ramach uzupełnienia.

Wszystkie nawozy ogrodnicze, które polecamy do fertygacji nadają się pod wszystkie rośliny uprawne. Doskonale sprawdzą się zarówno w sadach, jak i uprawach warzywnych. Niezależnie więc od tego, pielęgnacją, jakich roślin się zajmujesz, zachęcamy do zdecydowania się na nawozy dolistne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl