Narzędzia spalinowe

Informacja

  • Banner

Narzędzia spalinowe 

Jeżeli masz ogródek, to na pewno wiesz, jak wiele czasu trzeba mu poświęcać. Żeby ułatwić Ci pracę oferujemy narzędzia spalinowe najwyższej jakości, które usprawnią i zdecydowanie ułatwią dbanie o Twój ogród. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie między innymi kosy i kosiarki spalinowe, które są przeznaczone do intensywnej, częstej eksploatacji. Dzięki nim dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, a także skosisz nawet dużą powierzchnię ogrodu. Nasze produkty mogą być także używane poza miastem ze względu na to, że nie wymagają kabla, tak jak narzędzia elektryczne.

Jest 26 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Kosiarki spalinowe

Nasze narzędzia ogrodnicze spalinowe obejmują między innymi wysokiej jakości kosiarki. Są doskonałe to koszenia dużych powierzchni - są również wygodniejsze od elektrycznych modeli, ponieważ nie wymagają użycia kabla i nie są nim ograniczane. Możemy używać je wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do prądu. Kupując kosiarkę tego typu nie będziesz musiał także martwić się o ewentualny przedłużacz. Te narzędzia ogrodnicze spalinowe są niezwykle mobilne - jeżeli więc oprócz ogródka masz również działkę czy sad poza miastem, to będą one idealnym wyborem. Zabierzesz je wszędzie! Doskonale radzą sobie także z kłączami czy pojedynczymi gałązkami.

Kosy spalinowe

U nas kupisz również takie spalinowe narzędzia ogrodnicze, jak kosy. Pozwalają one na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak trawa w okolicy rabatek, ogrodów kamiennych czy kaskad wodnych. Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które posłużą Ci przez lata. Jest to więc inwestycja na wiele sezonów. Kosy spalinowe często stosuje się nie tylko w ogródkach, ale także w sadach czy parkach. To urządzenia, które są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w bardzo wymagających warunkach. Jeżeli masz problem z koszeniem trawy na skarpach czy na nierówno ukształtowanym terenie, to kosa spalinowa podoła temu zadaniu. Nasze narzędzia ogrodowe spalinowe pozwolą Ci w prosty i szybki sposób zadbać o Twoją działkę.

Narzędzia ogrodowe spalinowe - Lidia Horti Logistic

Spalinowe narzędzia ogrodnicze, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się podczas koszenia na nierównym terenie czy w upalnym słońcu. Jeżeli w Twoim ogródku jest dużo nierówności i rabatek oraz drzew i krzewów, to warto kupić cały zestaw narzędzi. Możesz także wybrać nasze narzędzia ręczne do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc, jednak pamiętaj, że w przypadku dużych ogrodów lepiej jest zainwestować w narzędzia, które trochę zautomatyzują Twoją pracę. Dzięki temu wszystko pójdzie Ci szybciej i sprawniej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku