Narzędzia spalinowe

Informacja

  • Banner

Narzędzia spalinowe 

Jeżeli masz ogródek, to na pewno wiesz, jak wiele czasu trzeba mu poświęcać. Żeby ułatwić Ci pracę oferujemy narzędzia spalinowe najwyższej jakości, które usprawnią i zdecydowanie ułatwią dbanie o Twój ogród. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie między innymi kosy i kosiarki spalinowe, które są przeznaczone do intensywnej, częstej eksploatacji. Dzięki nim dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, a także skosisz nawet dużą powierzchnię ogrodu. Nasze produkty mogą być także używane poza miastem ze względu na to, że nie wymagają kabla, tak jak narzędzia elektryczne.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kosiarki spalinowe

Nasze narzędzia ogrodnicze spalinowe obejmują między innymi wysokiej jakości kosiarki. Są doskonałe to koszenia dużych powierzchni - są również wygodniejsze od elektrycznych modeli, ponieważ nie wymagają użycia kabla i nie są nim ograniczane. Możemy używać je wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do prądu. Kupując kosiarkę tego typu nie będziesz musiał także martwić się o ewentualny przedłużacz. Te narzędzia ogrodnicze spalinowe są niezwykle mobilne - jeżeli więc oprócz ogródka masz również działkę czy sad poza miastem, to będą one idealnym wyborem. Zabierzesz je wszędzie! Doskonale radzą sobie także z kłączami czy pojedynczymi gałązkami.

Kosy spalinowe

U nas kupisz również takie spalinowe narzędzia ogrodnicze, jak kosy. Pozwalają one na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak trawa w okolicy rabatek, ogrodów kamiennych czy kaskad wodnych. Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które posłużą Ci przez lata. Jest to więc inwestycja na wiele sezonów. Kosy spalinowe często stosuje się nie tylko w ogródkach, ale także w sadach czy parkach. To urządzenia, które są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w bardzo wymagających warunkach. Jeżeli masz problem z koszeniem trawy na skarpach czy na nierówno ukształtowanym terenie, to kosa spalinowa podoła temu zadaniu. Nasze narzędzia ogrodowe spalinowe pozwolą Ci w prosty i szybki sposób zadbać o Twoją działkę.

Narzędzia ogrodowe spalinowe - Lidia Horti Logistic

Spalinowe narzędzia ogrodnicze, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się podczas koszenia na nierównym terenie czy w upalnym słońcu. Jeżeli w Twoim ogródku jest dużo nierówności i rabatek oraz drzew i krzewów, to warto kupić cały zestaw narzędzi. Możesz także wybrać nasze narzędzia ręczne do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc, jednak pamiętaj, że w przypadku dużych ogrodów lepiej jest zainwestować w narzędzia, które trochę zautomatyzują Twoją pracę. Dzięki temu wszystko pójdzie Ci szybciej i sprawniej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku