Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER

0,15 zł

szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER

0,79 zł

szt.
KOTWA ECO 18CM
KOTWA ECO 18CM

0,30 zł

szt.
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE

0,88 zł

szt.
OGÓREK MIRABELLE 250n N
OGÓREK MIRABELLE 250n N

42,50 zł

szt.
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST

5,00 zł

szt.
CHLOREK WAPNIA 25kg
CHLOREK WAPNIA 25kg

74,00 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

39,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Czujniki deszczu uniwersalne

Zainstalowałeś profesjonalny system nawadniania swojego ogrodu i chcesz mieć nad nim pełną kontrolę? Czujnik deszczu to coś, co z pewnością Ci się przyda. To nowoczesne urządzenie umożliwi zautomatyzowanie instalacji odpowiedzialnej za nawadnianie ogrodu.

Nasz sklep ma w ofercie funkcjonalne czujniki opadów oraz czujniki wilgotności gleby. Dzięki tym sprzętom zaoszczędzisz wodę i pieniądze. Bezprzewodowe czujniki deszczu kontrolują poziom wilgotności oraz zatrzymują proces nawadniania gleby w przypadku opadów.

Czujnik deszczu - uniwersalny sposób na oszczędzanie

Regulowane czujniki opadów pozwolą Ci w szybkim czasie zapobiec nadmiernemu nawadnianiu roślin. Ich działanie polega na zatrzymaniu procesu automatycznego nawadniania podczas wystąpienia opadów. Czujniki deszczu czasowo blokują sygnał wysyłany do sterownika odpowiedzialnego za rozprowadzanie wody.

Akcesoria do nawadniania ogrodu to m.in.:

  • czujnik deszczu uniwersalny,
  • czujniki deszczu i mrozu,
  • zraszacze automatyczne.

Wspomniany czujnik opadu deszczu to poręczne urządzenie łatwe w montażu. Sprawnie współpracuje z różnego rodzaju sterownikami oraz szybko reaguje na występujące opady.

Czujnik opadów i inne przydatne akcesoria

Czujnik deszczu oraz wielofunkcyjne czujniki deszczu i mrozu to urządzenia, które z pewnością zyskają Twoje uznanie. Od tej pory nie będzie potrzeby kontrolowania działania systemu nawilżenia gleby, ponieważ w przypadku deszczu czujnik sam wyłączy rozprowadzanie wody po Twoim ogrodzie.

Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje nie tylko wysokiej jakości czujniki opadu deszczu, ale również rozmaite akcesoria do ogrodu - nasiona holenderskie, środki ochrony roślin oraz wysokiej jakości sprzęt do przydomowych prac.

Sprawdź nasz asortyment i wybierz nowy czujnik opadów oraz inne przydatne produkty! Przekonaj się, że dbanie o ogród może być łatwe i przyjemne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl