Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER

0,15 zł

szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER

0,79 zł

szt.
KOTWA ECO 18CM
KOTWA ECO 18CM

0,30 zł

szt.
SPINKA DO SZCZEPIENIA OGÓRKÓW
SPINKA DO SZCZEPIENIA OGÓRKÓW

0,37 zł

szt.
CHLOREK WAPNIA 25kg
CHLOREK WAPNIA 25kg

80,00 zł

szt.
OGÓREK MIRABELLE 250n N
OGÓREK MIRABELLE 250n N

42,50 zł

szt.
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST

5,00 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

39,00 zł

szt.
Opcje przeglądania

Wełna mineralna do roślin

Wełna mineralna do roślin to jednoroczna mata, jedno z najczęściej stosowanych podłoży w ogrodnictwie, które wspomaga rośliny w szybszym wzroście. W asortymencie naszej hurtowni ogrodniczej znajdziesz jej różne formy, które sprawdzą się w profesjonalnych uprawach i domowych ogródkach. 

Uprawa w wełnie mineralnej – dlaczego warto?

Uprawa w wełnie mineralnej to sposób na zapewnienie roślinom zrównoważonych warunków do wzrostu. Wełna ta charakteryzuje się doskonałą zdolnością do zatrzymywania wody i składników odżywczych, co przekłada się na zdrowy rozwój roślin. Dzięki niej rośliny rosną szybciej i są bardziej odporne na różne czynniki zewnętrzne. Co więcej, wzrost ich korzeni jest zrównoważony ze wzrostem części nadziemnej rośliny. Wełna mineralna ogrodnicza to produkt o wielu zastosowaniach. Możesz jej użyć do uprawy kwiatów, warzyw, a nawet owoców. Efekty będzie widać gołym okiem. 

Wełna mineralna kostka – komfort i wygoda

Jedną z form, w jakiej dostępne są te podłoża ogrodnicze, jest wełna mineralna kostka. To kompaktowy i łatwy w użyciu produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych warunkach uprawy. Kostki są idealne do sadzenia małych roślin i kiełkowania nasion.

Wełna mineralna ogrodnicza do uprawy ogórków, pomidorów i nie tylko

Jeżeli zastanawiasz się, jakie podłoża będą najlepsze dla Twoich warzyw, ten produkt to odpowiedź. Wełna mineralna do uprawy ogórków i pomidorów to doskonały wybór. Dzięki niej Twoje warzywa będą rosły szybko i zdrowo, a Ty będziesz mógł cieszyć się obfitymi plonami. Maty uprawowe, stosowane pod pomidory zapewniają optymalne warunki rozwoju, niwelują ryzyko błędów, np. związanych z nawadnianiem i wspierają rośliny w okresie trudnych warunków pogodowych. To wszystko przekłada się na ich jakość i smak.

Jeżeli jesteś na etapie wyboru podłoża dla swoich roślin, warto zwrócić uwagę na wełnę mineralną dostępną w Lidia Horti Logistic. Oferujemy różne formy tego podłoża, w tym kostki i maty, które sprawdzą się w różnorodnych uprawach. Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą naszej hurtowni – oferujemy m.in. wysokiej jakości torf litewski. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl