Artykuły BHP

Informacja

 • Banner

Artykuły BHP 

Artykuły BHP, które sprzedaje sklep internetowy Lidia Horti Logistic, to wysokiej jakości obuwie robocze oraz odzież ochronna. Praca w ogrodzie, na plantacjach czy w ogóle przy roślinach, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia zarówno dłoni, jak i głowy. Warto kupić odzież, która pozwoli Ci chronić Ciebie i Twoje ubranie przed zabrudzeniem (np. nawozem czy ziemią), a także chemicznymi substancjami (jak nawozy czy opryski).

Jest 76 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem z artykułami BHP.

 • Buty

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem z artykułami BHP.

 • Kombinezony TYVEK

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem z artykułami BHP.

 • Maski i filtry

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem z artykułami BHP.

 • Odzież ochronna

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem z artykułami BHP.

 • Rękawice ochronne

  Rękawice ochronne, które znajdziesz w ofercie naszej hurtowni, to najwyższej jakości produkty. Zapewniają skuteczną ochronę dłoni podczas wykonywania wszelkich prac ogrodniczych, takich jak przesadzanie roślin, pielenie grządek czy usuwanie roślin z korzeniami. Nie tylko chronią ręce przed kolcami, ale także zapewniają skuteczną ochronę przed brudem. Rękawice ogrodowe, które oferuje internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia, chronią nie tylko przed odciskami, zadrapaniami czy skaleczeniem, ale także przed zimnem. Oprócz tego zostały dobrze wyprofilowane, dzięki czemu wykonywanie nawet drobnych prac, wymagających niewiarygodnej precyzji, nie sprawi Ci problemu. Przekonaj się sam! Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu - w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz idealne dla siebie rękawice ochronne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów

Co u nas znajdziesz?

Artykuły BHP to nie tylko profesjonalne kaski na budowę czy ochronne okulary do spawania. To także odzież robocza, przeznaczona dla ogrodników. Pracujesz z podkaszarką? A może jeździsz traktorem do koszenia trawy? Jeżeli pracujesz w ogrodzie ze sprzętem ogrodniczym, który generuje hałas, to wiesz dobrze, że ochrona słuchu jest niezwykle ważna. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas pracy - zdrowie ma się tylko jedno. 

Co oferuje nasz sklep z artykułami BHP?

 • Buty,
 • kombinezony,
 • maski i filtry,
 • rękawice ochronne,
 • odzież,
 • akcesoria (gogle, wkładki, ochraniacze na buty).

Nasz sklep z artykułami BHP oferuje wysokiej jakości akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas pracy z narzędziami ogrodniczymi, nawozami, środkami chemicznymi itp.

Odzież ochronna

Odzież ochronna ze sklepu internetowego Lidia Horti Logistic to między innymi czepki ochronne, płaszcze PCV, kurtki, ogrodniczki, spodnie, bezrękawniki i komplety przeciwdeszczowe. Ubrania robocze pomogą Ci przetrwać zarówno siarczysty deszcz, jak i drobną mżawkę.

Denerwują Cię wiecznie ubrudzone spodnie? Masz dosyć plam na swojej koszulce, które pojawiają się po pracy w ogródku? W takim razie odzież ochronna będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Koniec z plamami, brudem i kurzem na Twoich ubraniach - internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Artykuły BHP

Nasz sklep z artykułami BHP ma w swojej ofercie także ochronne gogle, które dobrze przylegają do głowy i chronią wzrok przed pyłem, kurzem i szkodliwymi substancjami chemicznymi, pochodzącymi z oprysków czy nawozów.

Równie ważne jest chronienie swoich dłoni - zwłaszcza przy pracy z kłującymi roślinami. W naszym sklepie z odzieżą ochronną znajdziesz wysokiej jakości grube rękawice ogrodowe, kwasodporne, nitrylowe, ocieplane i lateksowe.

Hurtownia odzieży ochronnej

Praca z roślinami może być niebezpieczna - w zależności od tego czym się zajmujesz możesz być narażony na działanie silnych środków chemicznych, pyłów bądź po prostu brudu. Właśnie dlatego każdy ogrodnik powinien wyposażyć się w porządnej jakości odzież BHP z naszego sklepu internetowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku