Artykuły BHP

Informacja

  • Banner

Artykuły BHP 

Artykuły BHP, które sprzedaje sklep internetowy Lidia Horti Logistic, to wysokiej jakości obuwie robocze oraz odzież ochronna. Praca w ogrodzie, na plantacjach czy w ogóle przy roślinach, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia zarówno dłoni, jak i głowy. Warto kupić odzież, która pozwoli Ci chronić Ciebie i Twoje ubranie przed zabrudzeniem (np. nawozem czy ziemią), a także chemicznymi substancjami (jak nawozy czy opryski).

Jest 80 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów

Co u nas znajdziesz?

Artykuły BHP to nie tylko profesjonalne kaski na budowę czy ochronne okulary do spawania. To także odzież robocza, przeznaczona dla ogrodników. Pracujesz z podkaszarką? A może jeździsz traktorem do koszenia trawy? Jeżeli pracujesz w ogrodzie ze sprzętem ogrodniczym, który generuje hałas, to wiesz dobrze, że ochrona słuchu jest niezwykle ważna. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas pracy - zdrowie ma się tylko jedno. 

Co oferuje nasz sklep z artykułami BHP?

  • Buty,
  • kombinezony,
  • maski i filtry,
  • rękawice ochronne,
  • odzież,
  • akcesoria (gogle, wkładki, ochraniacze na buty).

Nasz sklep z artykułami BHP oferuje wysokiej jakości akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas pracy z narzędziami ogrodniczymi, nawozami, środkami chemicznymi itp.

Odzież ochronna

Odzież ochronna ze sklepu internetowego Lidia Horti Logistic to między innymi czepki ochronne, płaszcze PCV, kurtki, ogrodniczki, spodnie, bezrękawniki i komplety przeciwdeszczowe. Ubrania robocze pomogą Ci przetrwać zarówno siarczysty deszcz, jak i drobną mżawkę.

Denerwują Cię wiecznie ubrudzone spodnie? Masz dosyć plam na swojej koszulce, które pojawiają się po pracy w ogródku? W takim razie odzież ochronna będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Koniec z plamami, brudem i kurzem na Twoich ubraniach - internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Artykuły BHP

Nasz sklep z artykułami BHP ma w swojej ofercie także ochronne gogle, które dobrze przylegają do głowy i chronią wzrok przed pyłem, kurzem i szkodliwymi substancjami chemicznymi, pochodzącymi z oprysków czy nawozów.

Równie ważne jest chronienie swoich dłoni - zwłaszcza przy pracy z kłującymi roślinami. W naszym sklepie z odzieżą ochronną znajdziesz wysokiej jakości grube rękawice ogrodowe, kwasodporne, nitrylowe, ocieplane i lateksowe.

Hurtownia odzieży ochronnej

Praca z roślinami może być niebezpieczna - w zależności od tego czym się zajmujesz możesz być narażony na działanie silnych środków chemicznych, pyłów bądź po prostu brudu. Właśnie dlatego każdy ogrodnik powinien wyposażyć się w porządnej jakości odzież BHP z naszego sklepu internetowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku