Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 12 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 12 CZARNA FLOSER
0,20 zł
szt.
ZRASZACZ ECO 90 LPH ZIELONY
ZRASZACZ ECO 90 LPH ZIELONY
3,50 zł
szt.
NOVA TEC N-MAX 25kg 24-5-5
NOVA TEC N-MAX 25kg 24-5-5
75,00 zł
szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
0,60 zł
szt.
SIATKA 125x12,5x12,5 CHRYZANTEMA
SIATKA 125x12,5x12,5 CHRYZANTEMA
1,00 zł
mb.
KROPLOSPŁYW 90 BARBED
KROPLOSPŁYW 90 BARBED
0,15 zł
szt.
SZPILKA DO LINII KROPLUJĄCEJ 16
SZPILKA DO LINII KROPLUJĄCEJ 16
0,39 zł
szt.
ZAŚLEPKA DO CZWÓRNIKA
ZAŚLEPKA DO CZWÓRNIKA
0,12 zł
szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 40CM FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 40CM FLOSER
0,27 zł
szt.
Nawóz Yara Mila Complex - jak często stosować?
Nawóz Yara Mila Complex - jak często stosować?

Nasze rośliny potrzebują zbilansowanego nawożenia. Wybierając z oferty nawóz Yara Mila Complex zaopatrujemy je we wszystkie potrzebne składniki. Yara Mila Comlpex jest nawozem wieloskładnikowym, co oznacza, że zapewnia on roślinom optymalną kompozycję składników odżywczych. Nawóz przeznaczony jest do nawożenia roślin ogrodniczych, zwłaszcza truskawek, warzyw gruntowych, upraw pod osłonami, drzew owocowych w sadach, szkółkach roślin jagodowych i ozdobnych. Jest także bardzo wygodny w stosowaniu na trawnik i nawożeniu ogrodów, parków czy innych terenów rekreacji.

Czym jest nawóz Yara Mila Complex?

Nawóz Yara Mila Complex to kompleksowa i w pełni zbilansowana formuła nawozu wieloskładnikowego. Yara Mila Complex ma granulowaną strukturę, dzięki czemu szybko się rozpuszcza i łatwo dostarcza składniki do rośliny. Skład każdej granulki nawozu jest taki sam, co powoduje, że optymalnie zaopatrujemy wszystkie rośliny w potrzebne składniki.  

Co wyróżnia nawóz Yara Mila Complex?

 • zbilansowany skład – dostarcza składniki w odpowiednich proporcjach;
 • wysoka zawartość siarki, magnezu i mikroelementów;
 • bardzo dobra rozpuszczalność – dzięki obecności formy azotanowej, która inicjuje pobieranie wody oraz formie granulatu, nawóz rozpuszcza się szybko, uwalniając składniki pokarmowe;
 • bezpieczeństwo i efektywność stosowania;
 • doskonałe parametry fizyczne – dzięki odpowiedniej granulacji, twardości, niskiej zawartości pyłu nawóz łatwo i precyzyjnie się rozsiewa, dostarczając taką samą ilość składników pokarmowych na całą powierzchnię uprawy.

Nawóz Yara Mila Complex ma także atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. Jeśli zatem chcesz w prawidłowy sposób zadbać o swoje rośliny, a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze, wybierz nawóz Yara Mila Complex.

Jaki jest skład nawozu Yara Mila Complex?

Nawóz Yara Mila Complex zawiera szybko i łatwo przyswajalny azot saletrzany oraz najwyższej jakości fosfor. Formuła została wzbogacona także o potas, siarkę i magnez oraz mikroelementy. Rozkład procentowy pierwiastków w nawozie prezentuje się następująco:

 • Azot (N) całkowity - 12%
 • Fosfor (P2O5) - 11%
 • Potas (K2O) - 18%
 • Magnez (MgO) - 2,7%
 • Siarka (SO3) - 20%
 • Bor (B) - 0,015%
 • Żelazo (Fe) - 0,2%
 • Mangan (Mn) - 0,02%
 • Cynk (Zn) - 0,02%

Kiedy stosować nawóz Yara Mila?

Yara Mila Complex jest nawozem do przygotowania gleby przed siewem lub sadzeniem roślin, a także do stosowania w trakcie okresu wegetacji. Yara Mila Complex stosuje się w uprawach warzyw gruntowych w polu, uprawianych pod osłonami w gruncie, uprawach sadowniczych. Używany jest również do przygotowania podłoża dla upraw roślin ozdobnych. Yara Mila Complex może być z powodzeniem stosowany do nawożenia trawników, szczególnie używanych intensywnie, jak boiska sportowe czy reprezentacyjne.

Nasza hurtownia ogrodnicza posiada nawóz Yara Mila Complex w różnych gramaturach i przedziałach cenowych - najczęściej stosowanym jest Yara Mila Complex 25 kg. Oferujemy także Yara Mila Hydrocomplex oraz Yara Mila do trawy. W naszej ofercie znajdziesz również inne nawozy ogrodnicze do stosowania na wszystkich glebach oraz do wszystkich rodzajów roślin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl