Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
KROPLOSPŁYW 90 BARBED
KROPLOSPŁYW 90 BARBED
0,15 zł
szt.
MISA 19 TERAKOTA MZ FORMA
MISA 19 TERAKOTA MZ FORMA
0,60 zł
szt.
MISA 21 TERAKOTA FLOSER
MISA 21 TERAKOTA FLOSER
0,95 zł
szt.
KOREK NW 20 WCISK
KOREK NW 20 WCISK
0,59 zł
szt.
MATA EXXELLENT 1000x150x75 CULTILENE
MATA EXXELLENT 1000x150x75 CULTILENE
6,00 zł
szt.
KIT BUTYLEN DO SZKLENIA BIAŁY 600ml
KIT BUTYLEN DO SZKLENIA BIAŁY 600ml
10,20 zł
szt.
TORF DROBNY 0-6 280L R0630 KEKKILA
TORF DROBNY 0-6 280L R0630 KEKKILA
49,00 zł
szt.
AGROTKANINA CZARNA 200 CM 100g
AGROTKANINA CZARNA 200 CM 100g
4,20 zł
mb.

NANOGRO FORTE 250ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 98,00 zł 98.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis


NANOGROFORTE 250ml AGRARIUS

Nanogroforte superstart to innowacyjny i nowoczesny stymulator wzrostu iplonowania oraz induktor odporności przeznaczony do zaprawiania ziarna, nasion,bulw, cebul, korzeni.

nanogroforte superstart przeznaczony jest do zaprawiania materiałusiewnego. Im wcześniej roślina nabierze siły i pożądanych cech w początkowejfazie rozwoju (siewka), tym lepiej będzie rosła. Jest to w pełni bezpiecznyprodukt, który zastosowany do zaprawiania nasion (ziarna) zapewnia roślinielepsze warunki wzrostu już na starcie, czyli w fazie kiełkowania.

Nowoczesna i unikalnaformuła preparatu (siarczany metali w nanomolowym stężeniu i najnowszejgeneracji kwasy humusowe pochodzące z przetworzonej ligniny) zastosowanego nanasiona (ziarno), powoduje uwolnienie naturalnych sił rośliny, która maksymalnie wykorzystuje zapisanywniej genetycznie potencjał. Nasiona zaprawiane preparatem szybciej i skuteczniej kiełkują, nawet w niekorzystnych warunkach glebowych i pogodowych (susza, zbyt niskie lub zbyt wysokie temperatury). Preparat wnikając do rośliny powoduje uruchomienie jej naturalnego systemu obronnego, poprzez wytwarzanie większej ilości substancji zapasowych (cukrów), białek oraz naturalnych hormonów. Zaprawianie nanogro forte superstart powoduje, że rośliny nie odczuwają ani suszy jesiennej podczas wschodów, ani wiosennej w czasie wegetacji. Zaprawianie preparatem nanogro forte superstart cebul, bulw i korzeni sadzonek powoduje szybkie ich ukorzenianie i przyjmowanie się.

Kwasy humusowezwiększają przyleganie preparatu, przez co ułatwiają wnikanie substancjiaktywnych do rośliny, szczególnie gdy nanogro forte superstart jest stosowane z nawozami donasiennymi lub środkami ochrony roślin. Kwasy humusowe dodatkowo działają stymulująco, jak naturalne auksyny, pomagając szybkiemu wzrostowi roślin, szczególnie w najważniejszych fazach ich rozwoju oraz pomagają w gromadzeniu substancji odżywczych i przetwarzaniu ich w wysoki jakościowo plon. Produkt można stosować jak dodatek do standardowego zaprawiania chemicznego.

Skład:

- siarczany metali w nanomolowym stężeniu
- kwasy humusowenajnowszej generacji (pochodzące z przerobu ligniny, nie zleonardytów).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl