Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Folie ochronne

Różnorodne folie ochronne, specjalistyczne folie ogrodnicze czy też budowlane są niezbędnym wyposażeniem dla każdego, kto dba o swój ogród lub prowadzi działalność w branży budowlanej. W sklepie online Lidia HORTI-LOGISTIC oferujemy szeroki asortyment folii, które spełnią Twoje oczekiwania i będą służyły Twoim celom przez długi czas. To produkty wygodne w użytkowaniu, wysokojakościowe i estetyczne. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.

Folie ogrodnicze, ich właściwości i zastosowanie

Folie ogrodnicze odgrywają kluczową rolę podczas ochrony roślin przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Większość dostępnych folii ogrodniczych zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem, mrozem i silnym słońcem. Rozwiązania te potrafią stworzyć mikroklimat, który sprzyja wzrostowi roślin. Nasza hurtownia ogrodnicza umożliwia Ci wybór i zakup tych niezbędnych produktów. Podczas przeglądania oferty koniecznie zwróć uwagę, jaki rodzaj folii będzie odpowiedni w danym przypadku. Każda folia służy do czegoś innego, a choć można czasami stosować te rodzaje wymiennie, lepiej będzie postawić na precyzyjny dobór. Przykładem może być folia kiszonkarska o dużej wytrzymałości, służąca do zabezpieczania roślinnych kiszonek.

Niezawodne folie izolacyjne do różnych zastosowań

Kolejnym istotnym elementem naszej oferty są folie izolacyjne, przydatne np. podczas budowy lub remontu, ale nie tylko. Można przykryć nimi obiekt lub przedmiot, by zabezpieczyć go przed deszczem oraz innymi czynnikami. Na uwagę zasługuje czarna folia izolacyjna, która jest ceniona za swoją trwałość i skuteczność. Używana jest głównie do izolacji dachów, fundamentów, wylewek. Tworzy efektywną barierę i zachowuje estetyczny wygląd. Cena folii ogrodniczej czy izolacyjnej w sklepie internetowym Lidia HORTI-LOGISTIC zależy od rodzaju produktu i wiąże się bezpośrednio z jego jakością. Oferta jest konkurencyjna cenowo i atrakcyjna, do tego przejrzysta. Dla oszczędności naszych klientów umożliwiamy zakup folii na metry, co pozwala na zakup odpowiedniej ilości produktu zgodnie z Twoimi potrzebami. 

Bogata oferta folii ochronnych i innych produktów do zastosowania w ogrodzie

Folie to jeden z ważnych elementów naszej oferty, ale nie jedyny. Dostępne są narzędzia, chemia ogrodnicza, artykuły BHP, nasiona, w tym nasiona holenderskie przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Produkty z asortymentu Lidia HORTI-LOGISTIC przeniosą Twoje hobby ogrodnicze na wyższy poziom wtajemniczenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl