Menu

3

2

-1

 

Nowości

Promocje

 

Produkty tygodnia
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER
DONICZKA PRODUKCYJNA 9 CZARNA FLOSER

0,15 zł

szt.
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER
ZAWIESIE TERAKOTA 46cm FLOSER

0,79 zł

szt.
KOTWA ECO 18CM
KOTWA ECO 18CM

0,30 zł

szt.
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE
KOSTKA HR 100x100x65 CULTILENE

0,88 zł

szt.
OGÓREK MIRABELLE 250n N
OGÓREK MIRABELLE 250n N

42,50 zł

szt.
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST
Obrzeże UNIBORD ELASTYCZNE CELLFAST

5,00 zł

szt.
CHLOREK WAPNIA 25kg
CHLOREK WAPNIA 25kg

74,00 zł

szt.
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU
EPSO TOP 25kg. SIARCZAN MAGNEZU

39,00 zł

szt.

Nasiona kukurydzy

Zwana amerykańskim złotem, ale doskonale znana w Polsce — smaczna i słodka. To właśnie kukurydza! W naszej ofercie kupisz wysokiej jakości nasiona kukurydzy, które na rynku konkurencyjnych materiałów siewnych wyróżnia wysoka jakość oraz obiecujące, satysfakcjonujące i obfite plony. Jeżeli interesują Cię dobre nasiona kukurydzy — sklep internetowy Lidia.pl poleca Ci zaprezentowane w tej kategorii propozycje.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Najlepszy materiał siewny — kukurydza od rekomendowanych producentów

Nasiona kukurydzy do siewu nie należą do najbardziej wymagających. Decydując się na nasiona kukurydzy z naszej oferty, możesz mieć pewność, że wszystkie zostały dokładnie zabezpieczone przed chorobami grzybiczymi. Nasiona z naszej oferty, jak np. RONALDINIO czy PODIUM pozwalają na wysiew około 50 tys roślin / 1 ha. Kukurydzę można wysiewać dla wielu zastosowań. Część osób decyduje się na wysiew kukurydzy na ziarno, inni na kiszonkę, a jeszcze inni uprawiają kukurydzę w celach spożywczych. W każdym wypadku, aby osiągnąć zamierzone rezultaty — wybór wysokiej jakości materiału do wysiewu jest gwarantem obiecujących, urodzajnych zbiorów.

Kukurydza — ziarno wysokiej jakości

Nasze nasiona kukurydzy wyróżnia wysoka stabilność plonów. Jest to naturalna zdolność roślin do wysokiego wzrostu bez względu na aurę atmosferyczną. Rośliny z naszych nasion świetnie przystosują się do indywidualnych warunków uprawy. Kukurydza ma duże, długie kolby i stałą wielkość. Jeśli chcesz przeznaczyć kukurydzę na kiszonkę, możesz wysiewać ją bardzo gęsto. Jednak decydując się na uprawę kukurydzy na ziarno, pamiętaj, że taka forma uprawy wymaga mniejszego zagęszczenia.

Kukurydza PODIUM i kukurydza RONALDINIO to dwa gatunki, które polecamy Ci w szczególności! Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje również wysokiej jakości nasiona holenderskie, a także polecany przez doświadczonych specjalistów materiał siewny. W naszej ofercie znajduje się również wysokogatunkowa pszenica - zachęcamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl